Zámeční Kokilář, Ústí nad Labem!

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

Máte praxi na pozici zámečníka a hledáte nové zaměstnání?

Hledáme právě Vás!

  • Budete přípravovat a udržovat kokilové zařízení včetně příslušenství k odlévání (kontrola rozměrů, technologického a technického stavu) a budete mít na starost jeho zabudování do licího stroje

  • Následně odzkoušíte chod kokilového zařízení a licího stroje

  • Zároveň se budete podílet na vyjmutí kokil z licího stroje a jejich přípravě na další směnu

Profil kandidáta

  • vyučení v oboru, se strojním zaměřením

  • praxe

  • ochota pracovat ve směnném režimu

  • spolehlivost, pečlivost, pozitivní přístup k práci

Nabízíme

  • finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností

  • příplatky za směny nad rámec ZP + odměny měsíčně i kvartálně

  • 5 týdnů dovolené

  • dotovanou stravu a spoustu dalších benefitů!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Černohorská
ID: 4336803  Datum zveřejnění: 24.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.