Inženýr/ka kvality - Lounsko

Ústecký kraj

Popis pozice

Do výrobní společnosti v Bitozevsi hledáme inženýra/ku kvality. Šanci rádi dáme i absolventům, kteří mají méně zkušeností, ale o to více drivu!

Nástup do kmene společnosti.

  • Podle požadavků ISO zajistit snadný provoz systému kvality

  • Řešení problémů, řízení procesů, včasné plánování kvality, řízení dodavatelů

  • Budování systému kvality a neustálého zlepšování

  • Hledat řešení ja snížit náklady na kvalitu a zvýšit spokojenost zákazníků

  • Analýza výrobního proesu a jeho predikce

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání technického oboru

  • Angličtina na komunikativní úrovni, Čínština výhodou

  • Praxe na obdobné pozici výhodou

  • Znalost systémů kvality

  • Smysl pro detail, spolehlivost, organizovanost a zásadovost

Nabízíme

  • Mzda dle zkušeností

  • Bonusy ke mzdě

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění

  • Stravenky/příspěvek na stravování

  • Dovolená 5 týdnů

  • Vzdělávací kurzy a školení

  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

  • Firemní akce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Černohorská
ID: 4336806  Datum zveřejnění: 24.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.