Team leader - cestování do zahraničí

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výstavbou a instalací telekomunikačních zařízení, hledáme člověka, který rád cestuje -> nevadí mu trávit část měsíce v zahraničí a má alespoň nějakou zkušenost s vedením týmu.

  • Cestování do zahraničí, převážně do Německa, ale i v rámci EU (záleží na zakázce)

  • Týmy vyjíždějí v pravidelných turnusech: 18 dní jsou v zahraničí a 10 dní mají volno.

  • Čeká Vás vedení, podpora a motivace týmu techniků.

  • Vypracování dokumentace odvedené práce

  • Komunikace se supervisorem - pravidelný reporting

  • Odpovědnost za splnění naplánovaných zakázek

Profil kandidáta

  • ŘP sk. B

  • Znalost AJ či NJ (minimální úroveň A2)

  • Zkušenost s vedením týmu

  • Alespoň základní znalost výkresové dokumentace - měl/a byste ji umět přečíst, zorientovat se v ní

  • Samostatnost, pečlivost a trestní bezúhonnost

  • Technické vzdělání či praxi v technologiích

Výhodou pro Vás bude, pokud máte:
  • Vyhl. 50/78 Sb. § 6

Nabízíme

  • Odpovídající mzdu dle dohody + bonusy

  • Stravné 45,- €/den (možnost vyplácení v hotovosti)

  • Příplatky, např.: za práci ve výškách, vyhlášku 50/78 sb. nebo za pokročilou znalost AJ či NJ

  • Dopravu služebním autem a ubytování zajistíme a zaplatíme

  • Firemní notebook, telefon je samozřejmostí

  • Odborná školení – práce ve výškách, elektro apod.,

  • Kompletní vybavení osobních ochranných prostředků včetně nářadí pro vykonávané práce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4337190  Datum zveřejnění: 24.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.