Zákaznický servis

Pardubický kraj

Popis pozice

Pro mého klienta hledám usměvavého a komunikativního kolegu/kolegyni pro vyřizování a koordinaci zákaznických objednávek. Pokud máte zkušenosti se zákaznickým servisem, logistikou či jinou obdobnou pozicí a nebojíte se mluvit anglicky, pak jste náš člověk!

Na stejné pozici již pracují 2 kolegyně, které Vás zaškolí a vždy poradí a pomohou. Důležitá je chuť do práce a nadšení pro nové věci!

Náplň práce:

  • zpracování zákaznických objednávek

  • vyjednání termínu s oddělením nákupu a výrobou

  • příprava dokumentace k expedici a proclení

  • příprava Intrastatu

  • objednávání přepravy u nasmlouvaných dopravců

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání

  • komunikativní angličtina

  • práce na PC

  • pečlivost, přesnost, nadšení pro nové věci

  • praxe na obdobné pozici

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání v prima kolektivu

  • odměny ze zisku firmy

  • 5 týdnů dovolené + volný narozeninový den

  • dotované stravování

  • příspěvek na penzijko

  • jazykové a další kurzy

  • flexibilní pracovní dobu

Zaujala Vás nabídka? Pak se prosím přihlaste přes "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4337525  Datum zveřejnění: 24.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.