Finanční kontrolor/ka s angličtinou

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do tradiční a prosperující společnosti zabývající se výrobou textilií hledáme nového kolegu nebo kolegyni, která doplní tým na finančním oddělení. Těšit se můžete na atraktivní mzdu a celou řadu benefitů.

  • vyhotovování denních, měsíčních a ročních reportů za svěřený úsek

  • analyzování finanční situace a navrhování řešení

  • podílení se na tvorbě finančních plánů a kalkulace nákladů výroby a komunikace s ostatními odděleními společnosti (účtárna, nákup, výrobní oddělní atd.)

  • pomoc s adaptací juniornějším kolegům

Profil kandidáta

  • vzdělání ekonomického směru

  • 3 roky praxe v oboru finančního kontrolingu

  • schopnost komunikace v Aj - min. B2 (zahraniční vedení)

  • znalost účetních principů a analytické myšlení

  • zkušenost s prací v SAP

  • schopnost práce v MS Office (excel, word)

  • zodpovědný přístup a odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • týden dovolené navíc

  • bonusy a prémie za vykonanou práci

  • možnost práce z domu

  • flexibilní začátek a konec pracovní doby

  • zkrácená pracovní doba (7,5h/den)

  • spolupráce v dynamickém a příjemném kolektivu

  • služební telefon a notebook

  • příspěvek na penzijní pojištění

  • vzdělávací kurzy

  • příspěvek na sport, kulturu a rekreaci

  • příjemné pracovní prostředí s možností kariérního růstu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4337796  Datum zveřejnění: 24.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.