Konstruktér přípravků/Technolog

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Aktuálně hledám v lokalitě Vamberk kandidáty - Technology/konstruktér. Pokud máte na této pozici zkušenosti nebo jste technicky vzdělaným člověkem a chcete se tomuto oboru věnovat, neváhejte a dejte mi o sobě vědět!

Ideální kandidát má technické (strojní) vzdělání, znalosti práce s 3D CAD systémy, orientuje se v technické dokumentaci a hledá stabilní zaměstnání v prima kolektivu!

Náplň práce:

  • tvorba výkresové dokumentace

  • technická příprava výroby

  • konstrukce přípravků, poptávka výroby

  • zefektivňování pracovních postupů

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ strojní

  • technické povědomí a orientace v technické dokumentaci

  • orientace v práci s 3D CAD systémy (Solidworks)

  • schopnost samostatné práce i fungování v rámci týmu

  • praxe na pozici (junior/senior)

Nabízíme

  • zajímavou práci s profesním růstem a ve fajn kolektivu

  • 5 týdnů dovolené + sickdays

  • stravenky

 - flexipassy (cafeterie)

  • příspěvek na penzijko

  • školení, vzdělávací kurzy, flexibilní pracovní dobu

  • a další firemní benefity...

Pro více informací mi zašlete Váš životopis a já Vás následně budu kontaktovat s dalším postupem!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4337960  Datum zveřejnění: 25.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.