Brusič v Českých Budějovicích - až 40.800 Kč

České Budějovice, Česko

Popis pozice

Výrobní firma v Českých Budějovicích zabývající se kovovýrobou hledá vhodného kandidáta na pozici Brusiče.

  • Práce na kusových zakázkách - broušení na plocho i kulato.

  • Práce podle technické dokumentace.

  • Práce na obráběcích strojích.

  • Různorodost výrobních zakázek.

Profil kandidáta

  • Orientace a předchozí zkušenosti s prací z technické dokumentace.

  • Zkušenosti s broušením na plocho i kulato.

  • Ochota pracovat na dvě směny.

Nabízíme

  • výplatní termín 11. den v měsíci

  • příplatek za práci ve 2. směně

  • 5 týdnů dovolené

  • dotované závodní stravování

  • základní mzda 30.400 Kč + 15% prémie + 13. a 14. plat (maximálně 40 850 Kč/měsíčně)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4338433  Datum zveřejnění: 25.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.