Finanční účetní - závazky

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do prostředí moderní mezinárodní společnosti hledáme nového kolegu/ novou kolegyni na pozici Finanční účetní se zameřením na agendu závazky.

Hledáme komunikačně a organizačně založeného člověka, kterého baví účetnictví, a pro kterého není problém komunikovat s kolegy v anglickém jazyce. Zní to, jako něco pro Vás? Pak budeme moc rádi, když nám zašlete Váš životopis.

Můžete se těšit nejen na zajímavou práci, ale také na celou škálu benefitů v podobě týdne dovolené navíc, pružné pracovní doby, možnosti pracovat z domova a spoustu dalšího..

  • účtování závazků pro zahraniční pobočku

  • přezkušování přijatých dokladů

  • spolupráce na měsíčních závěrkch

  • reporting

  • dodržování interních standardů a procesů

  • příprava podkladů pro účetní a daňové audity

Profil kandidáta

  • SŠ/ VŠ zvdělání ekonomického směru

  • komunikativní znalost anglického jazyka (komunikace s kolegy v zahraničí)

  • znalost podvojného účetnictví

  • dobrá znalost MS Excel

  • zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou

Nabízíme

  • atraktivní finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta

  • práce v mezinárodním prostředí

  • týden dovolené navíc

  • pružná pracovní doba

  • možnost částnečné práce na home office

  • příspěvek na stravování

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • aj.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4338437  Datum zveřejnění: 25.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.