Skladník v Ostravě s nástupním bonusem 15.000 Kč

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme nové kolegy/ně na pozici řidiče VZV, kterého rádi zaučíme a baví ho práce ve skladu.

Nastoupíte a dostanete 15.000 Kč!

  • Budete dělat zásobování výrobních linek, nakládka/ vykládka kamionů, běžná práce ve skladu, obsluha motorového vozíku, práce v interním systému a se čtečkou materiálu.

Profil kandidáta

  • Zkušenost s řízením VZV

  • Výhodou je mít platný průkaz řidiče VZV

  • Spolehlivost v docházce do práce

  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provoze (přes týden 8hod. směny a dva víkendy v měsíci 12ky)

Nabízíme

  • Základní mzda 135 Kč/hod. + zákonné příplatky

  • Docházkový bonus 500 Kč

  • Dojezdový bonus 650 – 2500 Kč (dle vzdálenosti km do pracoviště)

  • Náborový bonus 15.000 Kč

  • Svozové autobusy z Polska zdarma – Żory, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Wodzisław Śląski, Cieszyn

  • Nástup možný ihned

  • Dotované obědy (35 Kč za oběd)

  • Možnost přestupu do kmene

  • Smlouvu na HPP

  • Zázemí moderního provozu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Adamčíková
+420731634084
ID: 4338757  Datum zveřejnění: 25.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.