Elektrotechnik (služební cesty do zahraničí)

Plzeňský kraj

Popis pozice

Jste absolvent elektrotechnického oboru nebo zkušený technik, kterého by zajímalo oživování systémů v zahraničí? Pro společnost sídlící v Plzni hledám techniky, kteří rádi cestují a nevadilo by jim strávit 50 % pracovní doby na služebních cestách.

  • Krátkodobé výjezdy do zahraničí - oživování systémů - nahrávání programů, popřípadě odstraňování malých chyb

  • Komunikace s kolegy na stavbě (Německo, Polsko, Francie, Slovensko nebo Itálie)

  • Programování v TiaPortal a FT Suite , provádění 3D simulací

  • Práce v týmu 3-4 lidí

Profil kandidáta

  • Elektrotechnické vzdělání

  • Ochota cestovat (cca 50 % pracovní doby v zahraničí - výjezdy přibližně 2 měsíce, poté 3 měsíce v Plzni)

  • Zkušenost s oživováním systémů výhodou

  • Zkušenost s programováním TIaPortal a T Suite výhodou - vše vás naučíme

Nabízíme

  • Menší tým, který vás bude plně podporovat

  • Možnost práce na HO až 2 dny v týdnu

  • Pravidelné navyšování mzdy

  • 13. mzda

  • Jazykové kurzy na pracovišti

  • 5 týdnů dovolené

  • Stravenky

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Vlachová
ID: 4339179  Datum zveřejnění: 26.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.