Zákaznický servis

Praha

Popis pozice

Pro nadnárodní automotive společnost zaměřenou na obchod a logistiku hledáme novou posilu do týmu.

  • zodpovědnost za zpracování příchozích objednávek a zadání do systému

  • komunikace s dodavateli, skladem a dopravci

  • kontrola a koordinace toku materiálu

  • zajištění včasného dodání komponentů k zákazníkům

  • zpracování administrativy související s celým procesem (vystavení dodacích listů, fakturace…)

Profil kandidáta

  • praxi ze zákaznického servisu z výrobní nebo logistické firmy

  • angličtinu na středně pokročilé úrovni (mailová komunikace, občasné telefonáty)

  • velmi dobré komunikační schopnosti

  • dobrá znalost MS Excel (funkce, kontingenční tabulky…) a chuť pracovat s velkým objemem dat

Nabízíme

  • možnost získání zkušeností a s tím související kariérní postup

  • stabilní zázemí úspěšné mezinárodní společnosti

  • motivující finanční ohodnocení

  • zaměstnanecké benefity: týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, Cafeteria systém, 5x sick days…)

  • nástup možný ihned

Místo pracoviště: Praha - Anděl nebo Praha - Jirny

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
+420 727 810 501
ID: 4339183  Datum zveřejnění: 26.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.