Obchodní referent s jazykem, možný home office

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Chcete pracovat v SSC mezinárodní společnosti, komunikovat napříč Evropou a být členem týmu, kde bychom dali dohromady pozdrav v 10 různých jazycích? Hledáme právě Vás!

  • Support mezi klientem a obchodním zástupcem

  • Ověřování správných cen služeb

  • Dohled nad správnosti administrativních procesů mezi společností a zákazníkem

  • Blízký vztah s interním oddělením obchodu, výroby, financí a dopravou

  • Zpracovávání a kontrola objednávek v programu SAP

Profil kandidáta

  • Máte zkušenosti se zpracováváním objednávek

  • Umíte se domluvit jedním těchto jazyků - angličtina, francouština, němčina, italština

  • Zkušenosti v systému SAP nebo CRM systému velkou výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • Sick days

  • Notebook

  • Flexipass voucher na 500czk nebo Multisport karta zadarmo

  • Volno na den Vašich narozenin

  • Flexibilní pracovní doba

  • Home office po domluvě

  • Příspěvek na profesně jazykové kurzy 5000 czk

  • Příspěvek na životní  a penzijní pojištění

  • Stravenky

  • Zvýhodněný firemní mobilní tarif

  • Svačiny na pracovišti zdarma

  • Příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Brna

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

ID: 4339185  Datum zveřejnění: 26.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.