Rozpočtář

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro nadnárodní společnost v oblasti stavebnictví hledáme kandidáty na pozici rozpočtáře dopravních staveb. Hlavní náplní práce je příjem a zpracování objednávek, vytváření obchodních nabídek, budování a udržování vztahů se zákazníky.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat váš životopis.

  • Příjem a zpracování poptávek

  • Spolupráce s obchodními zástupci

  • Kalkulace obchodních nabídek a následná komunikace se zákazníky

  • Budování a udržování vztahů se zákazníky

Profil kandidáta

  • Pokročilá znalost v MS Office, zejména Excel

  • Znalost technické dokumentace

  • Samostatnost, spolehlivost

  • Zkušenost s přípravou zakázek výhodou

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba

  • 25 dnů dovolené

  • Sick days

  • Stravenkový paušál

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Vlachová
ID: 4339189  Datum zveřejnění: 26.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.