Bankovní specialista

Praha

Popis pozice

Hledáte stabilní zaměstnání v administrativě a domluvíte se v anglickém jazyce? Jste komunikativní a umíte uživatelsky pracovat na PC zejména v Excelu? Dejte nám o sobě vědět. Nabízíme příležitost získat zajímavou pracovní zkušenost, vhodné pro absolventy.
Zpracování tuzemského a zahraničního platebního styku

Spravovat agendu platebních karet pro zaměstnance firmy, zabývat se řešením reklamací z transakcí platebních karet

Komunikace se zákaznickým centrem společnosti při řešení dotazů a reklamací plateb klientů

Spravovat podpisová práva a práva k elektronickému bankovnictví k firemním účtům společnosti

Spolupráce s dalšími odděleními, např. účetním a finančním týmem

Profil kandidáta

  • SŠ nebo vyšší odborné vzdělání ekonomického směru, vhodné pro absolventy

  • Mírně pokročilá znalost anglického jazyka

  • MS Office uživatelsky s důrazem na Microsoft Excel

  • Dobré organizační a komunikační schopnosti

  • Doba určitá na 1 rok

Nabízíme

  • Příležitost získat zajímavou pracovní zkušenost na hlavní pracovní poměr v lokalitě Praha 4

  • Různorodou práci, kterou nastartujete svou profesní cestu

  • Pracovní doba 37,5 hod/týden

  • Atraktivní balíček benefitů: Cafeterie, 28 dní dovolené, Sick days, Home office, stravenkový paušál, pružný začátek a konec pracovní doby

  • Nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4339192  Datum zveřejnění: 26.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.