Skladník/řidič VZV - Plzeň, 2 směny

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenost ze skladu, umíte se čtečkou a disponujete platným průkazem na VZV?

Je pro vás prioritou rodinné, přátelské prostředí a práce na 2 směny?

V tom případě neváhejte a zašlete CV ještě dnes!

  • nakládka a vykládka kamionů

  • obsluha VZV

  • manipulace se zbožím ve skladu

  • práce se scannerem

Profil kandidáta

  • loajální působení v předchozích firmách

  • praxi s řízením VZV

  • aktivní přístup k práci

  • aktivní průkaz na VZV

Nabízíme

  • příspěvek na dovolenou a Vánoce

  • 1000Kč na penzijní připojištění

  • práce v nové výrobní hale

  • k dispozici jídelna s výběrem až 10 jídel

  • stravenky v hodnotě 130Kč

  • navyšování dovolené po odpracovaných letech

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326
ID: 4339966  Datum zveřejnění: 26.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.