Kvalitář v logistické firmě - až 50tis.

Plzeňský kraj

Popis pozice

Hledá se šikovný kvalitář, který by chtěl pracovat pro nově vybudovanou logistickou firmu.

Jedná se o novou pozici a postupné rozšiřování se v administrativě.

Hlavní podmínkou je znalost anglického jazyka, zkušenost v oblasti kvality a alespoň orientační přehled v BOZP problematice.

  • kontrola dílů

  • komunikace se zákazníky a dodavateli

  • řešení reklamací, podílení se na realizaci nápravných opatření

  • zajišťování BOZP a PO jako koordinátor externího specialisty pro tuto problematiku

  • spolupráce s ostatními odděleními a závody v celé organizaci

Profil kandidáta

  • zkušenost v oblasti kvality v logistické nebo výrobní společnosti

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou

  • schopnost plánování a řešení problémů

  • aktivní řidič

Nabízíme

  • příspěvek na stravování (stravovací paušál v hodnotě 75,60 Kč/den)

  • flexibilní pracovní doba

  • sick days

  • roční bonus

  • po jednom odpracovaném roce nárok na příspěvek na penzijní pojištění (příspěvek zaměstnavatele: 3% z hrubé mzdy, příspěvek zaměstnance  min. 1,5 %)

  • po jednom roce přístup do benefitního systému Cafeteria: měsíční příspěvek 1000 Kč, po dvou letech 2 000kč, po třech 3 000Kč.

  • 5 týdnů dovolené

  • slevy na operativní leasing vozů

  • rozvojové a vzdělávací aktivity

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326
ID: 4339969  Datum zveřejnění: 26.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.