Konstruktér forem

Plzeňský kraj

Popis pozice

Chcete pracovat pro společnost, která nabízí dlouhodobé působení, loajální přístup a vstřícné jednání?
Baví Vás konstrukce a vyznáte se v plastech a formách?

V tom případě neváhejte a přijďte se firmě představit osobně! :)

  • vypracování konstrukčních návrhu dílů na základě požadavků zákazníka

  • konstrukční práce ve 3D systému Catia V5

  • aktivní spolupráce s konstrukční kanceláří v SRN

  • konzultace a řešení technických problémů se zákazníkem a externími konstrukčními firmami

  • spolupráce při návrhu a realizaci montážních a kontrolních přípravků

Profil kandidáta

  • technické vzdělání a zkušenosti z obdobné pozice

  • nutnost orientace v plastových dílech

  • znalost konstrukčního programu CATIA V5

  • znalost konstrukčních metod

  • koncepční myšlení, schopnost samostatně pracovat a řešit problémy

  • znalost anglického či německého jazyka na středně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • stabilní společnostrodinný a loajální přístup

  • prémie za splněný fond odpracovaných hodin (až 2 500Kč)

  • týden dovolené navíc

  • závodní stravování

  • zvýhodněné volání

  • smlouva na dobu neurčitou

  • hrazené jazykové kurzy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326
ID: 4340106  Datum zveřejnění: 27.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.