Asistent(ka) výroby - pravá ruka vedoucího výroby

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Nově obsazujeme pozici ASISTENTA(TKY) VÝROBY do ostravského automotive závodu! Pokud jste znalý/á výrobních procesů, MS Excel vám nečiní žádné obtíže, pak je pro vás tato pozice naprosto vhodná. Využijte příležitosti a odstartujte svou kariéru v automotive na této startovací pozici! Těšte se na příjemný kolektiv, čisté pracovní podmínky a celou řadu benefitů.

  • navádění výrobních dat a jejich distribuce dle stanoveného rozpisu a požadavků

  • evidence dat v elektronické podobě, jejich archivace

  • provádění předanalýzy dat a řešení nesrovnalostí

  • distribuce a příprava dat u jednotlivých výrobních linek – update, aktuálnost, kontrola správnosti

  • evidence lidí ve výrobě v elektronické podobě

  • reporting nadřízenému a spolupráce s ostatními členy výrobního oddělení - neustálá komunikace s manažerem výroby, shift leadery a výrobními nákupčími

Profil kandidáta

  • pracovní zkušenosti min. 1 rok ve výrobní společnosti – automotive velkou výhodou

  • technické vzdělání nebo ekvivalentní kompetence získané praxí

  • analytické myšlení

  • dobrá znalost MS office – především excel (tabulky, analýzy, grafy)

  • angličtina na mírně pokročilé úrovni - stačí písemná B1 (dokumenty, informační systém v AJ)

  • samostatnost

  • proaktivita

Nabízíme

  • získání zkušeností z mezinárodní automotive společnosti

  • 5 týdnů dovolené

  • ranní směna 6:00-14:30

  • adekvátní mzda + měsíční bonus

  • stravenky

  • flexipassy

  • čisté pracovní prostředí

  • zkušený a přátelský kolektiv

  • práce s novými technologiemi v rámci různorodých projektů

  • využití anglického jazyka

  • školení a vzdělávání

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4340121  Datum zveřejnění: 27.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.