Hledáme Specialistu IT bezpečnosti (Cyber Security)

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Velice úspešná, mezinárodní společnost, která se zabývá automotivem a funguje již přes 20 let, právě hledá člověka na nově otevřenou pozici Cyber Security.

Zajímáte se o oblast IT bezpečnosti a domluvíte se plynule anglicky? Pokud ano, možná je toto příležitost právě pro vás!

  • Budete mít zodpovědnost za kybernetické bezpečnostní systémy

  • Čeká vás monitorování a řízení kybernetických bezpečnostních hrozeb, hlášení incidentů

  • Zjišťování poruch zabezpečení a neefektivity prováděním pravidelných auditů

  • Instalace, správa a řešení problémů místní HW a SW infrastruktury

  • Budete psát nové politiky a směrnice, hodně se účastnit auditů

Profil kandidáta

  • Je potřeba, abyste se uměl/a podívat na bezpečnost komplexně (co je potřeba nastavit, zabezpečit)

  • Zkušeností v oblasti IT bezpečnosti

  • AJ na minimální úrovni B2

Nabízíme

  • Atraktivní platové ohodnocení

  • Stále nové, zajímavé IT projekty, kterých budete součástí

  • Příjemná a přátelská pracovní atmosféra ve vysoce profesionálním IT týmu

  • Skvělý balíček odměn a benefitů včetně oběda a zvýhodněné dopravy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4340966  Datum zveřejnění: 27.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.