Operátor na montáž kabelových svazků – pouze ranní směna

Olomoucký kraj

Popis pozice

Do malé výroby v Olomouci hledáme šikovné operátory výroby pouze na ranní směnu.
Základní náplní práce je kompletace a ruční montáž kabelových svazků.

Kabely jsou vyráběny pro automobilový, elektrotechnický nebo robotický průmysl.

Práce probíhá v malém přátelském týmu.

Práce pouze na ranní směnu – od 6:00 do 14:30.

Profil kandidáta

Předchozí zkušenosti z výroby výhodou ale ne podmínkou.

Manuální zručnost.

Fyzická zdatnost – některé kabely jsou těžké.

Nabízíme

Měsíční mzda 20 000 Kč.

Bonusová měsíční složka – 2 000 Kč.

Za každý den příspěvek na stravování 60 Kč.

Dovolená 22 dnů.

Práce v malém a přátelském týmu.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Vrbová
ID: 4340973  Datum zveřejnění: 27.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.