Systémový Administrátor - Linux

Praha, Česko

Popis pozice

Vyznáte se v prostředí Linux? Pro českou banku, která je ryze českým subjektem s českými majiteli a poskytuje bankovní služby na více než osmdesáti pobočkách po celé České republice, hledáme zkušeného Systémového Administrátora.

  • Náplní práce je administrace klíčových serverů a rozvoj serverové a síťové infastruktury... Vaše práce bude důležitá pro bezproblémový chod firmy.

  • Správou centrální vnitropodnikové sítě, přispějete i k zajišťění systémové stability a aplikační dostupnosti.

  • V rámci prevence se budete podílet i na udržování a testování plánů obnovení provozu po havárii.

Profil kandidáta

  • Pro správu systému vám bude velkou výhodou, pokud máte zkušenost se skriptovacími jazyky.

  • Vzhledem k tomu, že budete pracovat v Linux prostředí, je pro nás orientace v Unix-like serverových systémech velmi důležitá.

  • Pokud máte zkušenost s virtualizací, optimalizace systému a jeho správa pro vás bude hračka.

Nabízíme

  • Jako bankovní společnost nabízíme výhodné bankovní služby: výhodný hypoteční, splátkový a kontokorentní úvěr či zaměstnanecký účet.

  • Samozřejmě podporujeme i vzdělávání a profesní růst: hradíme například semináře a školení spojených s výkonem práce.

  • Samozřejmostí jsou i další firemní benefity jako: zvýhodněný tarif, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění či stravování a různé firemní akce.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Křepelová
+420720043742
ID: 4342372  Datum zveřejnění: 30.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.