Vedoucí skladu bez AJ | atraktivní mzda + bonusy

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme zkušeného vedoucího skladu, který se popere s každodenními logistickými starostmi a radostmi v rámci stabilní automotive společnosti. Pokud máte zkušenosti vedením týmu a ve skladu jste jako ryba ve vodě, ozvěte se mi, probereme detaily pozice. :-)

  • vedení menšího týmu skladníků (12 lidí), jejich hodnocení, motivaci

  • zprcovávat docházku podřízených

  • práce ve skladovém systému KARDEX a K2

  • zodpovědnost za pravidelné vykládky a nakládky, zodpovědnost za tok materiálu do společnosti, v rámci ní a ven k zákazníkům

  • úzká spolupráce s plánovači výroby, nákupem a napříč odděleními firmy

Profil kandidáta

  • praxe na v logistice min. 5let

  • znalost logistických procesů

  • zkušenosti s vedením lidí

  • vůdčí osobnost, týmový duch

  • znalost AJ - výhodou

  • znalost programů K2 a Kardex - výhodou

Nabízíme

  • zázemí stabilní firmy

  • atraktivní mzda a její pravidelné navyšování

  • půl roční bonus

  • vánoční bonus (často ve výši 1 měsíční mzdy)

  • firemní jazykové kurzy

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • závodní stravování

  • vzdělávací kurzy

  • smlouva na dobu neurčitou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4342382  Datum zveřejnění: 30.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.