Zámečník/Montážník

Plzeňský kraj

Popis pozice

Stabilní firma vyrábějící elektrozařízení, která sídlí přímo v Plzni, hledá do své party další šikovné členy, kteří jsou ve výrobě jako doma a ocení místo ve firmě, kde si budou vážit jejich práce. Pracuje se v převážně jednosměnném provozu a nástup je přímo do kmene firmy. Pozice je vhodná i pro absolventy.

  • Montáž strojů dle předepsaných výkresů

  • Elektroinstalace přístrojů

  • Provádění zkoušek a měření zařízení

  • Zkušenosti s montáží strojů výhodou, ne podmínkou - rádi si Vás zaučíme

Profil kandidáta

  • Vyučení v oboru zámečník

  • Znalost výkresové dokumentace

  • Znalost alespoň základních měřících metod

Nabízíme

  • Mzda 30.000Kč

  • Příplatek za odpolední směnu - 17Kč/hod

  • Čtvrtletní prémie

  • Pracovní doba 7,5h

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Kafetérie

  • Možnost profesního růstu

  • Vzdělávací kurzy

  • Závodní stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eliška Štvánová
+420773769178
ID: 4343665  Datum zveřejnění: 1.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.