Brigáda Catering - 177 Kč/hod

Praha, Česko

Popis pozice

Pro našeho klienta z oblasti gastronomie hledáme šikovné brigádníky, kteří by pomáhali s cateringem na různých eventech nejen po Praze. Pokud se nebojíš vycestovat také za hranice, pak hledáme právě tebe! Pokud tě tato nabídka zaujala, pošli nám svůj životopis a my se ti ozveme zpět.
Catering na různých eventech v Praze

Nabízení občerstvení

Drobný úklid

Komunikace s hosty

Některé eventy se mohou pořádat také v zahraničí

Profil kandidáta

Zkušenosti na obdobné pozici nejsou třeba

Anglický jazyk výhodou

Příjemné vystupování

Nabízíme

Mzda 160-170 Kč/hod

Příplatek 20 Kč/hod za 12 hodinové směny

Práce v mladém, enegrickém týmu

Nástup možný ihned

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4345431  Datum zveřejnění: 2.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.