Technolog-programátor CNC

Plzeňský kraj

Popis pozice

Do menší strojírenské společnosti kousek od Plzně, hledáme technologa se znalostí CAD/CAM, ideálně TrueTops, který bude mít na starost výrobní technologické postupy v rámci zajímavých projektů.

  • Stanovování technologických postupů pro výrobu

  • Programování CNC CAD/CAM - Trutops

  • Příprava kompletní technologie

  • Přímé řízení obsluhy CNC

  • Práce s výkresovou dokumentací

  • Jednání se zákazníky

  • Administrativa

Profil kandidáta

  • Zkušenosti se strojírenskou technologií

  • Zkušenosti s CAD/CAM, ideálně laser

  • Znalost výkresové dokumentace a měření

Nabízíme

  • Mzda od 35.000Kč na základě zkušeností

  • Obědy zdarma plně hrazené firmou

  • Zázemí stabilní společnosti s dostatkem zakázek

  • Účast na zajímavých zakázkách

  • Možnost se dále učit a vzdělávat

  • Nástup možný ihned

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4346717  Datum zveřejnění: 3.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.