Nákupčí - operativní

Kraj Vysočina

Popis pozice

Máš zkušenosti v oblasti nákupu a chceš si každý den procvičovat angličtinu? Hledáš nové profesní uplatnění ve fajn kolektivu? Zajímá Tě stabilní zaměstnání se spoustou benefitů?

Pro výrobní společnost se sídlem na Vysočině hledám nového kolegu/kolegyni do týmu operativního nákupu!

Náplň práce:

  • komunikace s dodavateli a výrobou

  • řešení poptávek materiálu z výroby

  • objednávky materiálu u dodavatelů po celém světě

  • řízení skladových zásob

  • řešení dodavatelských reklamací

  • aktualizace dat v systému plánování

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání

  • AJ na komunikativní úrovni

  • praxi v nákupu či příbuzné oblasti

  • znalost práce na PC (hlavně Excel)

  • schopnost samostatného rozhodování, ale i týmové práce

  • dobré komunikační schopnosti, pečlivost a zodppvědnost

Nabízíme

  • fixní plat + další bonusy

  • nápomocný kolektiv

  • pravidelné příspěvky do Cafeterie

  • dotované stravování

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na dopravu a po roce i na penzijko

  • firemní akce pro dospělé i děti

Zaujala Vás nabídka? Pak se prosím přihlaste přes "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4347112  Datum zveřejnění: 6.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.