Lakýrník velkých ploch

Ostrava, Česko

Popis pozice

Do velkovýroby hledáme lakýrníka na mokré lakování velkých ploch.

  • mokré lakování velkých ploch dvousložkovou barvou

  • povrchová úprava ploch (broušení a tmelení)

  • lakování základní a povrchovou barvou

  • míchání barev

  • práce v kolektivu

Profil kandidáta

  • zkušenost s mokrým lakováním velkých ploch

  • ochota pracovat ve třísměnném režimu (víkendy volné)

  • schopnost čtení technické dokumentace

  • odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • možnost dalšího vzdělávání

  • týden dovolení navíc

  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

  • závodní stravování

  • příspěvek na volnočasové aktivity

  • práce ve stabilní společnosti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4347541  Datum zveřejnění: 6.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.