System Engineer | Brno | vhodné i pro juniory

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Jsi nadšenec IT a baví Tě administrace Linuxových systémů? Dokážeš být samostatný/a a rád/a hledáš nová řešení?

Pak pro našeho klienta, českou společnost působící v oblasti AI a datové analýzy, hledáme vhodného kandidáta na pozici System Engineer.

  • budeš mít na starostí administraci linuxových systémů

  • budeš mít na starostí přípravu skriptů a systémových automatizací

  • budeš řešit rozvoj a nastavení automatického deploymentu prostředí

  • budeš zajištovat monitoring stávající infrastruktury a návrh health check kontrol

  • budeš poskytovat technickou podporu zákazníkům společnosti – přijímání a vyřizování zákaznických požadavků, řešení technických dotazů a incidentů, eskalace ticketů

Profil kandidáta

  • Dobrá znalost instalace a administrace Linux, OS Windows (Mac OS - výhodou)

  • Základní znalost počítačových sítí

  • SŠ nebo VŠ zaměřením na IT

  • Analytické myšlení, schopnost určovat priority a vyhodnocovat požadavky

  • Dobré komunikační schopnosti pro kontakt se zákazníky

  • Zkušenost s velkými projekty výhodou.

Nabízíme

  • Pružnou pracovní dobu s možností HO

  • Rodinnou atmosferu, příjemné pracovní prostředí a sympatický kolektiv

  • 25 dní dovolené

  • Odborné vzdělávání

  • Další benefity jako stravenky, Multisport karta, občerstvení na pracovišti a spoustu dalšího

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4349388  Datum zveřejnění: 8.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.