Junior VMware Administrator

Praha, Česko

Popis pozice

Pro našeho klienta, který spravuje virtualizační platformy pro jednoho z největších poskytovatelů telekomunikačních služeb, hledáme Junior VMware Administratora.

  • Administrace serverů / clusterů VMware vSphere

  • Podpora uživatelů prostředí

  • Pravidelné proaktivní kontroly prostředí

  • Komunikace s interními IT útvary a specialisty společnosti, zejména s L3 Specialisty

  • Dokumentace a práce s interními protokoly

  • Po zapracování zajištění pohotovostí (jeden týden v měsíci on call)

Profil kandidáta

  • Administrace VMware VSphere

  • Alespoň základní praxe v uvedených technologiích

  • Schopnost zodpovědně dokumentovat

    Výhodou:

  • Zkušenost s instalací produktů VMware

  • Znalost administračního rozhraní VMware vCloud director

  • Znalost principů SAN / Storage

  • Znalost principů síťových technologií

  • Skriptování powerCLI

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené a sick days

  • Zaměstnanecký tarif

  • Firemní stravování

  • Multisport kartu

  • Benefit body

  • Příspěvek na nový telefon

  • Firemní produkty a další benefity

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Křepelová
+420720043742
ID: 4349398  Datum zveřejnění: 8.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.