Inženýr kvality s AJ – junior / senior

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pojďte podpořit jedinečné know-how naší výroby a stabilní tým, rozšiřujeme se!
Hledáme zkušeného Kvalitáře, ale i šikovného absolventa!
Do našeho 10-členného týmu kvality, pro nové projekty a dodavatelské reklamace, hledáme posilu. Čeká tě rozmanitost a dobrá parta. Budeš se podílet na našich nových projektech a budeš kontaktní osobou pro zákazníky v oblastech kvality, tedy ji plánovat a řešit reklamace. Také budeš mít na starosti vzorkování a uvolňování výrobku do výroby a řídit proces 8D reportů.

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s plánováním kvality, alespoň 1 rok

  • Očekáváme komunikační dovednosti a schopnost vyjednávat/řešit neshody přímo se zákazníkem

  • Komunikativní AJ (nebo NJ)

  • Znalost metod a norem kvality, je velkou výhodou

  • Pozice je vhodná i pro absolventy, možnost kariérního posunu

Nabízíme

  • 13.plat

  • Flexibilní začátek pracovní doby

  • Příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování)

  • Příspěvky na zdravotní péči (vitamínové balíčky apod.)

  • Firemní slevové akce –odměny pracovním jubileím

  • Dárky při významných životních událostech

  • Odměna za doporučení zaměstnance

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4349404  Datum zveřejnění: 8.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.