Senior Plant Financial Controller

Plzeňský kraj, Česko

Popis pozice

Máte zkušenost s vedením menšího týmu a jste silný/á v oblasti controllingu?

Chcete být součástí mezinárodní organizace, která se nebojí nových výzev a neustále se posunuje dopředu?

Je pro Vás angličtina běžným komunikačním jazykem?

Pokud splňujete výše uvedené, jste člověk, kterého hledáme!

  • monitoring controllingových procesů a reporting

  • přímá podřízenost řediteli závodu

  • řízení týmu controllerů (2 lidi)

  • sestavování plánů, forecastů, reportů podniku a jednotlivých středisek

  • spolupráce při tvorbě a zavedení KPI pro jednotlivá střediska, jejich analýzy a vyhodnocování

  • správa finančních budgetů projektů a jejich vyhodnocení

  • koordinace a tvorba a vyhodnocení ročního finančního plánu, reforecastingu a budgetů středisek

  • rozpočtování režií a analýza ziskovosti projektů a artiklů (předběžná, plánovaná a skutečná kalkulace)

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

  • seniorní praxe z obdobné pozice - automotive či výrobní firma podmínkou

  • aktivní znalost anglického jazyka

  • MS Office - pokročilý uživatel

  • komunikační a organizační schopnosti

  • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost

  • flexibilitu a loajalitu

Nabízíme

  • služební automobil

  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

  • stabilní zázemí mezinárodní a rychle se rozvíjející společnosti

  • 13. mzda

  • široké pole působnosti

  • týden dovolené navíc

  • sick days

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326
ID: 4349731  Datum zveřejnění: 8.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.