Mechanik / Seřizovač strojů - nástup možný ihned!

Liberecký kraj

Popis pozice

Pro výrobní společnost v Liberci hledáme šikovného seřizovače/mechanika, kterému nevadí práce na směny: možnost 3 směny nebo 12tky
Ve spolupráci s výrobou budete zjišťovat příčiny poruch a provádět záznamy o vykonaných opravách. Budete mít na starost preventivní prohlídky a kontrolu funkcí strojů a zařízení v záruční a pozáruční době. Oprava strojů a zařízení bude Vaší každodenní náplní práce a v případě potřeby budete nahlašovat nutnost objednání náhradních dílů.

Profil kandidáta

Požadujeme SŠ/výuční list (technický směr) a praxi z obdobné pozice jako seřizovač či mechanik, ochotu pracovat na směny, zodpovědnost a dochvilnost.

Nabízíme

Na oplátku nabízíme motivační finanční ohodnocení od 35 000 Kč, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování (obědy za pár kaček), příspěvek na Multisport kartu a slevové poukázky. A další řadu benefitů, které Vám přestaví na osobním pohovoru. :-)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4350176  Datum zveřejnění: 8.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.