Mistr montáže

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením výroby, nebo montáže a hledáte nové uplatnění? To by vás mohla zajímat pozice mistra montáže ve třísměnném provozu ve společnosti, která se může chlubit svou stabilitou, růstem a zajímavými benefity.

  • Řízení svěřeného výrobního úseku

  • Rozdělování úkolů za účelem efektivního plnění stanovených cílů

  • Motivace a hodnocení podřízených pracovníků montáže

  • Vzdělávání podřízených pracovníků, podpora jejich iniciativy

  • Dohled na dodržováním směrnic a pokynů

  • Příprava a zlepšování výrobního procesu

  • Zpracování a evidence dat ve vnitropodnikových systémech

  • Aktivní účast na výrobních poradách

  • Zastupování nepřítomných kolegů, včetně hlavního vedoucího výrobního úseku

  • Práce ve třísměnném provozu

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s vedením výrobního týmu, nejlépe montáže

  • Dobré manažerské a rozhodovací dovednosti

  • Schopnost vést, organizovat a motivovat svěřený tým pracovníků

  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

  • Zajímavá mzda na základě dosavadních zkušeností

  • Příspěvek na dopravu

  • Roční bonus na základě výsledků společnosti (až 100% měsíční mzdy)

  • Bonus na dovolenou

  • Bonus na Vánoce

  • Týden dovolené navíc

  • Stravování v kantýně zdarma

  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění (po 1. roce)

  • Odměny za životní a pracovní jubilea

  • Příspěvek na jazykové kurzy

  • Místo ve stabilní, mezinárodní společnosti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4350710  Datum zveřejnění: 9.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.