Skladník - nábor přímo do kmene

Kraj Vysočina, Česko

Popis pozice

Máte za sebou alespoň kratší zkušenost ze skladu? Hledáte práci, která je stabilní a nevadí Vám nepřetržitý provoz (denní i noční směny)? Máme pro Vás nabídku!

  • zaskladnění a vyskladnění materiálu

  • práce s VZV

  • práce na počítači

  • příjem materiálu

Profil kandidáta

  • alespoň menší zkušenost ze skladu

  • zkušenost s VZV

  • ochota pracovat v nepřetržitém provoze – 12 hodinové směny denní i noční

  • samostatnost, pečlivost

Nabízíme

  • výkonnostní bonusy ke mzdě navíc

  • 13. a 14. mzdu

  • práci přímo v kmeni společnosti

  • 5 týdnů dovolené

  • dotované stravné na pracovišti

  • příspěvek na dojíždění až 2080 Kč nebo můžete využít svozový autobus (Třebíč, Bystřice nad Pernštejnem a Ivančice)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4350947  Datum zveřejnění: 9.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.