Hr specialista

Praha

Popis pozice

Společnost je v ČR jedním z největším poskytovatelů inovativních řešení v oblasti pronájmu stavební techniky. Na českém trhu působí již 15 let a od té doby vybudovali širokou síť půjčoven v rámci Čech a Moravy.

Pokud jste HR nadšenec, zajímáte se o nábor, onboarding a offboarding, vzdělávánírádi byste se podíleli na údržbě personálně-mzdového systému, neváhejte číst dál! :)

  • Vedení personální agendy zaměstnanců (zpracování a vedení dokumentace, archivace).

  • Spolupráce s externími dodavateli personálně-mzdových služeb.

  • Zadávání nových nástupů, personálních změn a ukončení pracovníků do personálně-mzdového systému.

  • Spolupráce při nástupu nových zaměstnanců a jejich proškolení (onboarding).

  • Spolupráce při tvorbě a implementace aktivit v oblasti Employeer Branding.

  • Spoluvytváření a implementace projektů a HR nástrojů.

  • Vedení agendy zdravotních prohlídek zaměstnanců.

  • Vedení agendy pracovních oděvů a pomůcek zaměstnanců.

  • Vedení agendy školení.

  • Příprava podkladů / reportů.

  • Archivace personálních složek zaměstnanců a ostatních personálních dokumentů (dle legislativy a interních procesů)

Profil kandidáta

  • Min. 2 roky zkušeností na obdobné pozici

  • Praxe a samostatnost na obdobné pozici.

  • Dobrá orientace v zákoníku práce

  • Znalost personálních procesů (onboarding, recruitment, školení).

  • Český/slovenský jazyk plynule slovem i písmem.

  • Anglický jazyk alespoň na úrovni B1

  • Schopnost stanovit si priority a umět si organizovat práci.

Nabízíme

  • Stabilní práce v mezinárodní organizaci s vysokými standardy a zavedeným postavením na trhu.

  • Místo výkonu práce: Praha nebo Bratislava

  • Pracovní smlouva na plný úvazek.

  • Odpovídající platové ohodnocení.

  • Podílení se na modernizaci a inovaci HR společnosti.

  • Práci, kde se máš možnost se dále rozvíjet.

  • Tým, ve kterém máš své místo a kde Tvůj názor je důležitý.

  • Kompletní adaptace na práci a podpora týmu.

  • Balíček interních benefitů

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4350948  Datum zveřejnění: 9.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.