Hlavní inženýr/projektant - STROJAŘ

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

Jste PROJEKTANT - STROJAŘ a dokážete poskládat celou výrobní linku? Máte nějaké zkušenosti s vedením projektů a manažerským přístupem? Zamlouvá se vám rozmanitá práce, která vás jen tak neomrzí?

Pak pro vás mám zajímavou nabídku!

  • Projektování a koordinace projektů na úrovni technologických CELKŮ (průmyslové linky v kovárnách, slévárnách nebo automotive)

  • Odpovědnost za kompletní proces zahrnující předprojektovou činnost, vytvoření projektové dokumentace a autorský dozor při realizaci projektu

  • Komunikace směrem k zákazníkům i dodavatelům

  • Koordinace a spolupráce s týmem kolegů na specializovaných pozicích (projektanti, statici apod.

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání v oboru

  • Zkušenosti s projektovou činností spojenou se strojírenstvím - oblast přepravy SYPKÝCH materiálů

  • Praxi s vedením projektů - manažerská role

  • Znalost práce v AutoCADu

Nabízíme

  • Práci na zajímavých projektech od A do Z

  • Možnost dalšího vzdělávání v rámci 3D modelování

  • Možnost pravidelného home office

  • Stravenky

  • Týden dovolené navíc

  • 2 sickdays

  • Další zaměstnanecké výhody

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Vybíralová
ID: 4350950  Datum zveřejnění: 9.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.