Nákupčí junior přímo v Chebu

Karlovarský kraj

Popis pozice

Pro stabilní, výrobní společnost v Chebu hledáme vhodné uchazeče a uchazečky s alespoň jedním rokem zkušeností s nákupem ve výrobním sektoru a komunikativní úrovni anglického jazyka.

  • Nákup materiálu

  • Komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli

  • Monitoring a ověřování cen materiálu s dodavateli

  • Kontrola dodávek a stavu zásob materiálu

  • Řešení požadavků zákazníka

  • Zlepšování a vytváření procesů

  • Řešení problémů s dodávkou materiálu

  • Komunikace s ostatními odděleními

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání s maturitou

  • Zkušenosti z nákupu alespoň 1 rok

  • Komunikativní znalost angličtiny (B1-B2)

Nabízíme

  • Mzda na základě zkušeností

  • Roční bonus

  • Dovolená navíc

  • Stravenky

  • Jazykové kurzy

  • Firemní akce

  • Zázemí stabilní, výrobní společnosti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4352179  Datum zveřejnění: 10.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.