Manažer nákupního oddělení

Karlovarský kraj

Popis pozice

Pro stabilní, výrobní společnost v Chebu hledáme člověka, který bude řídit oddělení nákupu. Měl by mít zkušenosti s nákupem v korporátním prostředí a pokročilou znalost komunikace v angličtině.

  • Řízení oddělení nákupu

  • Vyjednávání s dodavateli

  • Optimální nastavení dodavatelsko-odběratelských vztahů a návrhy změn s cílem dosažení úspor

  • Spolupráce při tvorbě nákupní strategie a její implementace

  • Spolupráce s nákupním oddělením mateřské společnosti v zahraničí

  • Spolupráce s ostatními oděleními napříč firmou

  • Hledání nových cest, možností a zdrojů

Profil kandidáta

  • Vzdělání ekonomického nebo obchodního směru

  • Praxe s nákupem v korporátním prostředí několik let

  • Pokročilá znalost angličtiny

  • Dobré manažerské a vyjednávací schopnosti

Nabízíme

  • Mzda na základě zkušeností

  • V případě dojezdu nad 20km od Chebu možnost služebního vozidla

  • 13. mzda

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • Možnost jazykových kurzů

  • Firemní akce

  • Zázemí stabilní, mezinárodní společnosti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4352184  Datum zveřejnění: 10.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.