Nástrojař/ka

Liberecký kraj

Popis pozice

  • Provádění přípravy nástrojů na výměnu

  • Odstraňování závad

  • Oprava nástrojů dle potřeb

  • Evidence preventivních prohlídek

  • Účast na přejímkách

Profil kandidáta

  • SOU, SŠ vzdělání se strojním zaměřením – výhodou, případně absolvent

  • Znalost práce na soustruhu, frézka výhodou

  • Zkušenost s prací s magnetickou bruskou výhodou

  • Základní znalost práce na PC

  • Schopnost zvládat stresové situace

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti

  • Měsíční prémie, 13. plat a čtvrtletní bonus

  • Docházkový bonus

  • Karta Benefit +, karta Mulitisport

  • Příspěvek na stravování

  • 5 týdnů dovolené

  • Vánoční poukázky

  • Odměny do benefitového programu při životním, pracovním výročí a při narození dítěte

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4352320  Datum zveřejnění: 11.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.