Konvenční frézař - Liberec

Liberecký kraj

Popis pozice

Umíte pracovat s konvenční frézkou?

Hledáte práci v klidném prostředí na 1 směnu?

Pak by Vás mohla zajímat následující pracovní nabídka...
  • práce s konvenční frézkou

Profil kandidáta

  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici

  • pečlivost, samostatnost

Nabízíme

  • práci ve firmě, která vyrábí jednoúčelové stroje, nástroje a formy

  • práci na jednu směnu

  • nástup přímo do kmene společnosti

  • týden dovolené navíc

  • mzdu dle zkušeností

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4352619  Datum zveřejnění: 13.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.