Skladník - mzda až 188 Kč/hod.

Olomoucký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s prací skladníka? Tak pojďte pracovat k nám a přidejte se do našeho kolektivu, kde vás rádi přivítáme.
  • Vykládka a expedice zboží

  • Potvrzování dodacích listů

  • Zaskladnění na určené pozice

  • Výdej a vychystávání zboží do výroby

  • Evidence pohybu zboží ve firemním IS Helios

Profil kandidáta

  • Praxe jako skladník/skladnice min. 1 rok

  • Znalost práce s čtečkou čárových kódů

  • Platný průkaz řidiče VZV do 5 t výhodou

  • Znalost práce s PC

Nabízíme

  • Práce na HPP

  • Dvousměnný, nebo třísměnný provoz

  • Měsíční bonusy ve výši až 20 %

  • 5000,- Kč po absolvování zkušební doby

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Vrbová
ID: 4353679  Datum zveřejnění: 13.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.