Specialista nákupu a logistiky - Česká Lípa

Liberecký kraj

Popis pozice

Pro českou společnost, zabývající se výrobou a vývozem svítidel do celého světa, hledáme komunikativního nadšence z logistiky nebo nákupu, který má už předchozí praxi a chuť se dál rozvíjet.

  • Objednávání komponentů do výroby a zajištění včasnosti dodávek

  • Zadávání objednávek do interního systému

  • Aktivní komunikace s dodavateli výrobnímu oddělení

  • Objednávání vzorků a kooperací dle požadavků výrobního oddělení a oddělení kvality

  • Objednávání dopravy pro hotové výrobky, komunikace s dopravci a třetími stranami

  • Aktivní komunikace se skladem ohledně optimální varianty balení jednotlivých zásilek

  • Komunikace s obchodním oddělením – schvalování navržené varianty přepravy, požadavky na fakturace na účetní odd.

  • Příprava přepravních a vývozních dokumentů – packing list, commercial invoice, vývozní doklady, certifikáty atp.

  • Kontrola doručení zásilek, reporting a archivace realizovaných přeprav

  • Týdenní zasílání požadavků – chybějící materiál do zakázek, doobjednávání minimálních skladových zásob

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání

  • Praxe min. 2 roky na podobné pozici (logistika nebo nákup)

  • Znalost celní problematiky (celní tarify, celní sazebník, celní řízení, původ zboží)

  • Znalost Mezinárodních dodacích podmínek (Incoterms) výhodou

  • Anglický jazyk min. B2

  • Znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení dle zkušeností a představ

  • Týden dovolené navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Stravenková karta

  • Kafetérie

  • Práce z domova

  • Firemní akce

  • Vzdělávací kurzy a školení

  • Sleva na firemní produkty

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4354556  Datum zveřejnění: 14.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.