Technolog automatizace

Ústecký kraj

Popis pozice

· Navrhování a provádění optimalizace stávajících zařízení a výrobních procesů, modernizace

· Možnost podílet se na návrhu a rozjezdu nových linek a strojů

· Reporting stavu projektů v definované formě

· Nastavování parametrů a programů na strojích

· Zavádění postupů oprav, výměn zařízení a nástrojů

Profil kandidáta

· Pozitivní přístup

· Ochota učit se nové technologie

· Znalost robotů – KUKA, Fanuc, atd.

· Znalost řídících systémů (např. Siemens, Beckhoff, atd.)

· Znalost principů průmyslových sběrnicových a bezpečnostních systémů

· Znalost senzoriky, pneumatiky, případně hydrauliky, čtení elektro a pneu dokumentace

· Znalost třecího, odporového a ultrazvukového svařování výhodou

· Základní znalost programovacích softwarů TwinCAT, Step7, TIA Portal atd. výhodou

· Zkušenost s 3D tiskem a základy CAD výhodou

· Zkušenost s kamerovými systémy a čtečkami kódů výhodou

· Zkušenost s Automotive výhodou

· Komunikace v AJ nebo NJ

· ŘP sk. B

· Vyhláška 50/1978 Sb. §6 nebo vyšší

Nabízíme

· Dobrý kolektiv

· Participaci na vývoji nových produktů a zařízení

· Profesní školení

· Zajímavé finanční ohodnocení

· Firemní benefity (odměny, jazyková výuka přímo na pracovišti, stravenkový paušál, 25 dní dovolené, unišeky)

· Moderní pracovní prostředí

· Flexibilní pracovní doba

· Velký prostor pro vlastní seberealizaci

· Práci ve stabilní nadnárodní společnosti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková
ID: 4355453  Datum zveřejnění: 14.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.