Strojní konstruktér- nové projekty

Plzeňský kraj

Popis pozice

Chcete se podílet na tvorbě nových projektů? Máte zkušenosti na obdobné pozici ?Chcete mít možnost pracovat občas z domova? Jste zvyklý si pracovní dobu plánovat sami? Uvítali byste k práci nový notebook a mobilné telefon?

Pokud jste rozený konstruktér a chcete získat všechny tyto benefity, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Staňte se novým článkem týmu konstruktérů.

  • práce na nově vzniklých projektech

  • spolupráce s vývojovým oddělením- komunikace s dodavateli v anglickém jazyce

  • podpora při zavádění prototypů do sériové výroby, včetně zapracovávání potřebných změn

  • výběr vhodných materiálů a zpracovatelských technologií

  • zpracování výkresů, kusovníků a změnových listů

  • tvorba analýz a jednání o technických záležitostech v rámci zákaznického servisu

  • řešení anlýz a jejich zpracování na základě nákladovosti projektu

  • komunikace s dodavateli - v rámci řešení a zajištění konstrukcí

  • práce na PC - např. program CAD

  • práce s výkresovou dokumentací

Profil kandidáta

  • alespoň středoškolské vzdělání s předchozí zkušeností a zaměřením na strojní nebo elektro konstrukci

  • praktické zkušenosti s CAD a 3D (např. CREO)

  • znalost ve čtení výkresové dokumentace

  • komunikativní znalost anglického jazyka- denně budete komunikovat se zahraničními dodavateli

  • analytické myšlení, kreativita a schopnost vyhledávat nové příležitosti a řešení

  • schopnost týmové práce

Nabízíme

  • 13. plat

  • měsíční bonusy k výplatě

  • mobilní telefon a notebook

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek na dovolenou

  • příspěvek na ŽP a penzijní připojištění

  • možnost využít závodního stravování

  • 25 dní dovolené

  • flexibilní pracovní doba

  • částečný home - office (možnost i být v kanceláři v Plzni)

  • vzdělávací kurzy a jazykové kurzy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4355620  Datum zveřejnění: 15.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.