Procesní inženýr / Technolog

Jihočeský kraj

Popis pozice

Do rozšiřujícího se týmu strojírenské výrobní společnosti hledáme další posilu do oddělení Technologie.
  • Příprava technologických postupů a procesních paramentů

  • Spolupráce při náběhu nových projektů

  • Optimalizace montážních procesů

  • Zodpovědnost za předání nové výroby do sériové produkce

  • Návrhy na preventivní údržbu strojů a přístrojů

  • Spolupráce a komunikace s ostatními odděleními a dodavateli

Profil kandidáta

  • Technické vzdělání SŠ nebo VŠ, praxe na obdobné pozici

  • Základní znalosti pneumatiky, hydrauliky, automatizace a stavby strojů

  • Orientace ve výkresové dokumentaci

  • Pokročilá znalost MS-Office, výhodou znalost SAP, CAD 2D/3D

  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ

  • Dobrá schopnost navrhovat a implementovat návrhy na zlepšení procesů

  • Samostatnost, schopnost týmové práce, proaktivní přístup

  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Dlouhodobé uplatnění v zázemí stabilní nadnárodní společnosti

  • Zajímavé platové ohodnocení dle znalostí a zkušeností

  • Možnost osobního a profesního růstu

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Dotované stravování

  • 5 týdnů dovolené

  • Odměny za věrnost

  • Odborné firemní vzdělání

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4355899  Datum zveřejnění: 15.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.