Operátor výroby s volnými víkendy v Horní Suché

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pracujte pro společnost, která se zabývá vývojem a výrobou elektronických přístrojů a systému v Horní Suché.

Hledáme nové kolegy/ně na pozici operátora výroby.

  • Budete pracovat u výrobní linky, kde je nutná oční kontrola desek – kontrola plošných spojů. Dále budete montovat elektronické moduly a případně pájet součástky.

  • Jedná se o jednoduchou manuální práci s drobnými komponenty, kde vám rádi vše ukážeme a zaučíme.

Profil kandidáta

  • minimálně středoškolské vzdělání s vyučením

  • manuálně zručnost

  • dobrý zrak

  • ochota pracovat v třísměnném provozu (ranní, odpolední, noční směny)

  • Výhodou je, pokud máte zkušenost na obdobné pozici operátora výroby

Nabízíme

  • Mzda: 103 – 130 Kč/hod. + zákonné příplatky

  • Měsíční prémie dle výkonu až 3.000 Kč

  • Příplatky za směnnost

  • Možnost stravování v kantýně

  • Smlouva na HPP

  • Dovolená navíc + 1 sick day

  • Možnost přestupu do KMENE

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Adamčíková
+420731634084
ID: 4355900  Datum zveřejnění: 15.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.