Logistik

Plzeňský kraj

Popis pozice

Je vám oblast logistiky blízká a máte s ní alespoň trochu zkušenost? Ve svém předešlém zaměstnání jste se specializoval/la na plánování dodávek materiálu? Máte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Tak čekáme právě na vás!

  • plánování dodávek materiálů na zabezpečení výroby

  • koordinace dodávek materiálů od dodavatelů pro zabezpečení výroby

  • řešení změn plánu výroby dle požadavků zákazníka

  • inventury materiálu

  • řešení problémů v dodávkách s dodavatelskou a přepravní firmou pro zajištění dodávek materiálu

  • práce se systémem SAP, MFG PRO, JTDS

  • vypracovávání analýz v případech změn plánů

  • zajištění transportů dle specifických parametrů

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání

  • zkušenost v logistice ve výrobní společnosti - stačí parxe 1 rok

  • AJ na dobré úrovni pro každodenní komunikaci- denně budete komunikovat se zahraničním dodavateli

  • znalost práce na PC a MS Office (SAP výhodou)

Nabízíme

  • mobilní telefon, notebook

  • bonusy k výplatě

  • příspěvek na dovolenou

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • příspěvek na dojíždění do zaměstnání

  • závodní stravování zdarma

  • 25 dní dovolené

  • jazykové kurzy a další vzdělávání

  • firemní akce

  • práce v mezinárodním prostředí

  • možnost denně využívat cizí jazyky

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4356874  Datum zveřejnění: 16.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.