Kontrolor kvality - ranní směna / Prostějov

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

  • zajišťování procesu kontroly kvality ve výrobě po nový projekt

  • kontrola neshodných dílů

Profil kandidáta

  • výhodu zkušeností v oblasti kontroly kvality, nebo strojírenské výroby

  • základy čtení výkresové dokumentace

  • znalost práce s měřidly (posuvné měřidlo atd.)

  • alespoň pasivní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • náležit fin. ohodnocení

  • příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování)

  • sportovní aktivity

  • a další zaměstnanecké benefity

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4357343  Datum zveřejnění: 16.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.