Účetní

Pardubický kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s podvojným účetnictvím? Chcete se v tomto oboru nadále rozvíjet?

Aktuálně nabízím zajímavou pracovní příležitost v týmu účetních, konkrétně hledám kolegu/kolegyni na pozici Účetní nepřímého materiálu.

Náplň práce:

  • práce v rámci účetního týmu, vedení svěřené agendy

  • účtování faktur za nepřímý materiál či služby

  • pokladní doklady, cestovní výdaje

  • fakturace přeprav

  • práce na závěrkových operacích

  • spolupráce při auditech, s daň. poradci atd.

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ ekonomického směru

  • znalost účetnictví (podvojného)

  • praxe na obdobné pozici

  • AJ na úrovni písemné komunikace

  • práce na PC (excel, účetní programy)

  • pečlivost, zodpovědnost a systematičnost

Nabízíme

  • stabilní pracovní poměr s flexibilní pracovní dobou

  • dotované závodní stravování

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvky na penzijko, kulturní či sportovní akce

  • dobrou dopravní dostupnost

  • příjmené prostředí a fajn kolektiv

Zaujala Vás nabídka? Pak se budu těšit na Váš životopis!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4357493  Datum zveřejnění: 17.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.