Elektromontér na ranní směnu

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti a praxi s montáží elektrických dílů? Jste vyučen v technickém nebo elektro oboru? Vlastníte vyhlášku  50/1978 Sb?  Chcete pracovat pouze na ranní směnu? Tak nám zašlete váš životopis.

  • montáž elektrické výzbroje dle výkresové dokumentace

  • instalace, seřizování, zkoušení a opravy elektrických strojů, přístrojů a zařízení

  • trasování kabeláže

  • krimpování

  • zapojování

  • mechanická montáž

  • evidence technických dat

  • práce v jednosměnném provozu

Profil kandidáta

  • SŠ technického směru nebo elektro

  • znalost  a čtení výkresové dokumentace

  • vyhláška č. 50/1978 Sb.

  • schopnost pracovat v týmu

Nabízíme

  • vánoční bonus

  • stravenky v hodnotě 100Kč  - možnost dovozu teplých jídel či stravování v nedaleké jídelně

  • příspěvek na dojíždění

  • penzijní připojištění

  • příspěvek na jazykové kurzy

  • bonusy za znalost jazyků

  • po 1. roce poukázky na zdraví a kulturu v hodnotě 5000Kč/rok

  • po 1. roce věrnostní příspěvek na dovolenou 5000Kč/rok

  • finanční odměny pro dárce krve

  • 25 dní dovolené

  • 4 sick days

  • velmi klidné, čisté a nehlučné pracovní prostředí

  • lidský přístup ze strany nadřízených a HR

  • stabilní prostředí

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4357494  Datum zveřejnění: 17.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.